Sofa Sara

Elegancja i Komfort dla Niewielkich Przestrzeni

Sofa SARA to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują komfortowego miejsca do odpoczynku w ograniczonych przestrzeniach. Nasza autorska konstrukcja umożliwia szybką i wygodną transformację sofy w funkcjonalne łóżko, zapewniając użytkownikom niezrównany komfort zarówno podczas relaksu, jak i snu.

Dodatkowo, sofa SARA została wyposażona w pojemnik na pościel, co sprawia, że przechowywanie pościeli czy poduszek staje się bardzo komfortowe.

Dostępna w trzech różnych szerokościach – 80cm, 110cm oraz 135cm – sofa SARA doskonale wpasowuje się w różne wnętrza, zapewniając elegancję i wygodę nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Wybierz Sofę SARĄ i ciesz się nie tylko stylem, ale także funkcjonalnością, którą oferuje nasz produkt. Odkryj wyjątkową wygodę w niewielkich przestrzeniach z Sofą SARĄ już dziś!


Wymiary:

Wysokość: 84 cm

Głębokość: 106 cm

Szerokość: 105, 135, 160cm

Wysokość nóżek: 4 cm

Prześwit pod kanapą: 4 cm

Pow. spania : 80;110,130 x 195 cm

Pojemnik na pościel: TAK

Dostosowany dla odkurzacza : NIE

Waga opakowania: 1— kg

Nogi: plastic

PRZYKLADOWA KOLORYSYKA

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Tworzymy meble o wyjątkowo solidnej konstrukcji, używamy wysokiej jakości litego drewna . Dzięki temu zapewniają one nie tylko estetykę, lecz także długotrwałą funkcjonalność i trwałość.

SPRĘŻYNY FALISTE PROFILOWANE

Sprężyny faliste w meblach gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu ciała, zapewniając wyjątkowy komfort. Ich trwałość sprawia, że meble zachowują elastyczność przez długi okres użytkowania.

OTWIERANY POJEMNIK NA POŚCIEL

Schowek na pościel w sofie to praktyczna przestrzeń do przechowywania dodatkowej pościeli, oszczędzająca miejsce i ułatwiająca utrzymanie porządku. Pomaga w efektywnym wykorzystaniu przestrzeni wewnątrz sofy.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Korzystamy z najwyższej jakości pianek i wypełnień tapicerskich, aby zapewnić naszym meblom nie tylko doskonały komfort, ale także trwałość, zachowując jednocześnie ich estetyczny wygląd.