O nas

Kolekcje mebli SofaBasic powstały z myślą o odbiorcach, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania pozostając jednocześnie wrażliwymi na względy estetyczne. Nasze meble nacechowane są oryginalną stylistyką i ponadczasowym wzornictwem. Obserwując stale światowy rynek meblowy odpowiadamy na potrzeby naszych klientów mając na uwadze zapewnienie im wysokich parametrów jakościowych i estetycznych naszych produktów.

Naszym atutem jest to, że tworzymy meble od projektu, aż po wyrób finalny w pełni biorąc odpowiedzialność za zadowolenie i komfort wypoczynku naszych klientów. Patrząc w przeszłość czerpiemy z doświadczeń już zdobytych szanując szlachetne rzemiosło tapicerstwa, a patrząc w przyszłość staramy się wdrażać nowe technologie i rozwiązania, aby nasze meble były bezpieczne, nowoczesne oraz konkurencyjne.

Dokonując zakupu mebli z naszych kolekcji macie Państwo pewność, że dzięki nim odnajdziecie spokój, harmonię i wygodę a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tkanin obiciowych idealnie wkomponujecie je we wnętrza Waszych pokojów, salonów czy sypialni. Liczymy, że po zapoznaniu się z naszą ofertą dokonacie Państwo udanych zakupów, a dla nas będzie to sygnał, że idziemy właściwą drogą w tworzeniu mebli tapicerowanych.