Narożnik Cooper

Sofa Cooper to harmonijne połączenie elegancji i funkcjonalności. Miękka tapicerka zapewnia niezrównany komfort, a innowacyjny system podnoszenia umożliwia łatwą zmianę z trybu siedzenia na tryb spania. Dodatkowy pojemnik na pościel jest praktycznym rozwiązaniem, zachowując przy tym harmonię wnętrza. Minimalistyczny design sofy Oslo pasuje do nowoczesnych trendów, a jej proporcje ułatwiają korzystanie z robotów sprzątających. Solidna konstrukcja i różnorodność kolorów i materiałów zapewniają trwałość i możliwość dopasowania do każdego wnętrza. Z Sofą Cooper relaks staje się luksusem, a elegancja wnętrza nabiera nowego wymiaru.


Wymiary:

Wysokość: 91 cm

Głębokość: 149 cm

Szerokość: 218 cm

Wysokość nóżek: 12 cm

Prześwit pod kanapą: 7 cm

Pow. spania : 125 x 195 cm

Pojemnik na pościel: TAK

Dostosowany dla odkurzacza : NIE

Waga opakowania: 95 kg

Nogi: drewno

PRZYKLADOWA KOLORYSYKA

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Tworzymy meble o wyjątkowo solidnej konstrukcji, używamy wysokiej jakości litego drewna . Dzięki temu zapewniają one nie tylko estetykę, lecz także długotrwałą funkcjonalność i trwałość.

SPRĘŻYNY FALISTE PROFILOWANE

Sprężyny faliste w meblach gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu ciała, zapewniając wyjątkowy komfort. Ich trwałość sprawia, że meble zachowują elastyczność przez długi okres użytkowania.

OTWIERANY POJEMNIK NA POŚCIEL

Schowek na pościel w sofie to praktyczna przestrzeń do przechowywania dodatkowej pościeli, oszczędzająca miejsce i ułatwiająca utrzymanie porządku. Pomaga w efektywnym wykorzystaniu przestrzeni wewnątrz sofy.

wspomaganie rozkładania

Dzięki wychylnemu podnośnikowi sprężynowemu możliwe jest bezproblemowe rozkładanie sof i narożników, eliminując konieczność przesuwania ich po podłodze. To rozwiązanie wprowadza dodatkową wygodę do korzystania z mebli.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Korzystamy z najwyższej jakości pianek i wypełnień tapicerskich, aby zapewnić naszym meblom nie tylko doskonały komfort, ale także trwałość, zachowując jednocześnie ich estetyczny wygląd.

przyjazne robotOM sprzątającym

Dzięki starannie zaplanowanej przestrzeni, korzystanie z robotów sprzątających, takich jak Roomba, staje się łatwe i efektywne, dodając wygodę i nowoczesność do codziennego życia.